Попередження для людей, які перетинають український кордон: остерігайтеся осіб, які розповсюджують неправдиву інформацію та пропонують послуги за фінансову винагороду. Ви можете безкоштовно заповнити необхідні документи на кордоні, вам не відмовлять у в'їзді до країн ЄС, влада не розлучить вас із вашими дітьми.

СПИСОК ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ З УКРАЇНИ

Список українських дітей, які, ймовірно, зникли на території України, можна знайти на Facebook-сторінці громадської організації «Магнолія» та на сторінці Facebook 116000 @detipoisk.

112

безкоштовний номер екстреної допомоги, доступний на всій території ЄС.

116 000

безкоштовна гаряча лінія з питань зниклих дітей. З її допомогою можна повідомити про зникнення дитини, про випадки, коли зникла дитина була помічена, і отримати допомогу в пошуках близької людини.

116 111

безкоштовна та конфіденційна служба для дітей та молоді, яка дає можливість поговорити про що завгодно телефоном, у чаті або за допомогою інших засобів зв’язку.

116 000 гаряча лінія

У 32 країнах Європи організації забезпечують роботу гарячої лінії під номером 116-000, що надає безкоштовну цілодобову допомогу дітям, які зникли або ризикують зникнути безвісти, а також їхнім сім’ям. Будь-яка людина, пов’язана з випадком зникнення дитини (дитина, одноліток, друг, член сім’ї, опікун або вчитель), може зателефонувати за номером 116-000 та отримати негайну емоційну, психологічну, соціальну, юридичну та адміністративну підтримку. У більшості країн-членів до послуг також можна отримати доступ через багато платформ текстового спілкування — наприклад, через чат. Ознайомтеся з повним списком гарячих ліній тут.


Україна — НУО «Магнолія»

Щоб повідомити про зникнення дитини, можна зв’язатися з місцевою поліцією та НУО «Магнолія» через Facebook Messenger.

Номер 116-000 наразі недоступний через бомбардування у Києві. Водночас, оператори нашої гарячої лінії залишаються на зв’язку і можуть надати підтримку українцям, які повідомляють про зниклу дитину.

Бенефіціари: Діти. Дорослі, які повідомляють про зникнення.

Контакт: Сторінка НУО «Магнолія» у Facebook, де можна повідомити про зникнення дитини через месенджер

Списки зниклих дітей можна знайти у їхній Facebook-групі – Cлужба розшуку дітей @detipoisk

MCE допомагає колегам з НУО «Магнолія» розширити вибір способів безпечного контакту з ними – будь ласка, відвідайте цю сторінку найближчими днями.


Гаряча лінія 116-000 у Румунії надає безкоштовну психологічну та юридичну підтримку. Організація також співпрацює з необхідними установами для вжиття заходів у Румунії. Оператори гарячої лінії 116-000 надають підтримку румунською та англійською мовами.

Бенефіціари: Діти, молодь та дорослі, які бажають повідомити про зникнення дитини.

Контакт: 116-000 Гаряча лінія з питань зниклих дітей

116-111 телефон довіри для дітей

E-mail: telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro


Молдова

Наразі у Молдові немає гарячої лінії 116-000. Щоб скласти заяву про зникнення дитини, слід звернутися до місцевої поліції.

Також можна звернутися:

CCF Молдова

Організація реалізує проект ЮНІСЕФ — центри Blue Dots на кордоні. Це безпечні місця для дітей, де можна отримати початкову інформацію, вказівки, направлення в інші організації, возз’єднатися з родиною. Там ідентифікують дітей без супроводу та дітей, розлучених з батьками; надаються місця для грудного вигодовування, гігієни тощо. Підтримка надається російською мовою; також доступні публікації українською.

Бенефіціари: Діти, молодь, дорослі

Контакт: (+373 22) 24 32 26, (+373 22) 23 25 28
Email: contact@ccfmoldova.org

А також:

116-111 Telefon Copilului

Телефон довіри для дітей та молоді у Молдові

Бенефіціари: Діти та молодь

Контакт: 116-111Польща — Фонд ITAKA

Щоб повідомити про зникнення дитини, зателефонуйте за номером 116-000 або завітайте на сайт www.ukraina.zaginieni.pl та заповніть форму — вона доступна українською та російською мовами. На сайті ви також можете знайти кілька порад про те, що робити, коли зникла близька людина. Фонд ITAKA також приймає повідомлення про зниклих безвісти дорослих.

Фонд ITAKA заснував безкоштовну телефонну лінію допомоги для молоді, яка працює з понеділка по суботу з 9:00 до 11:00 українською та російською мовами. Щоб отримати безкоштовну психологічну підтримку, зателефонуйте за номером +48 22 4 848 804.

Бенефіціари: Діти та молодь. Зниклі безвісти дорослі. Дорослі, які повідомляють про зникнення.

Контакт: +48 22 4 848 804 — телефон довіри для дітей та молоді, які розмовляють українською або російською мовою

www.ukraina.zaginieni.pl веб-сайт, де ви можете повідомити про зниклу дитину

116-000 гаряча лінія з питань зниклих дітей


Угорщина — Kek Vonal

Kek Vonal надає безкоштовну психологічну та юридичну підтримку. Організація забезпечує роботу гарячої лінії з питань зниклих дітей — 116-000, та телефону довіри для дітей — 116-111, а також співпрацює з відповідними установами по всій країні для вжиття необхідних заходів. Спілкування електронною поштою та в чаті доступне угорською та англійською мовами.

Бенефіціари: Діти та молодь до 24 років. Дорослі, які бажають повідомити про зникнення дитини.

Контакт: 116-000 гаряча лінія з питань зниклих дітей

116-111 телефон довіри для дітей

Електронна пошта: info@kek-vonal.hu


Словаччина — Linka Detskej Istoty

Надається психологічне консультування словацькою мовою. Працює телефон гарячої лінії 116-000 з питань зниклих дітей та телефон довіри для дітей та молоді 116-111. Онлайн-підтримка електронною поштою також доступна англійською мовою.

Бенефіціари: Діти та молодь. Дорослі, які дзвонять в інтересах дітей, зокрема повідомляють про зникнення дитини.

Контакт: 116-000 Гаряча лінія з питань зниклих дітей

E-mail: 116000@ldi.sk

116-111 Телефон довіри для дітей та молоді у Словаччині

E-mail: 116111@ldi.sk


Інші джерела


Інформація для людей з України, які рятуються від російської війни – натисніть тут


Інформаційний лист – Доступ на територію, процедури надання притулку та умови прийому для громадян України в країнах Європи (3.03.2022) – натисніть тут


Український кризовий ресурсний центр — натисніть тут


Гарячі лінії МОМ та контакти підтримки по країнах — натисніть тут

Missing Children Europe щиро вдячні за підтримку:

We need you on our side!

Learn how you can help support Missing Children Europe and what projects need your funding.

Donate to help

Want to know more? Sign up to our newsletter and stay up to date with Missing Children Europe projects, news and events.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.